Enrico-Marinelli bruno-bellini pierre-cardin

کانلی - Canali

کانلی یک شرکت البسه ی مردانه است که در ایتالیا قرار دارد. در سال ۱۹۳۴، برادران کانلی با نام های جیوانی (Giovanni) و جیاکومو (Giacomo) یک کارگاه خیاطی با هدف تولید البسه ی باکیفیت تاسیس کردند. در دهه ی ۵۰ فروش این شرکت به لطف حمایت های خانواده کانلی افزایش یافت. با افزایش تخصص شرکت در زمینه ی تولید پوشاک با کیفیت مردانه تاثیر آن نیز در بازار ایتالیا محسوس تر شد. در اواسط دهه ی ۷۰، گروه تولیدی کانلی فروش محصولات خود را برای خریداران خارجی آغاز کرد و به این ترتیب شد که در سال ۱۹۸۰ صادرات در این شرکت به حجمی معادل ۵۰ درصد از کل فروش آن رسید.

تنوع محصولات کانلی با تاسیس خطوط تولید کانلی پروپوستا (Canali Proposta) و کانلی ایکسکلوسیو (Canali Exclusive) گسترش یافت، و علاوه بر آن یک مجموعه برای تولید الحاقیات و ضمائم جانبی پیراهن، کروات، کمربند، کفش و همچنین خط تولید مخصوص پوشاک اسپرت به آن اضافه گردید. هم اکنون شرکت کانلی در سومین نسل از حضور این خانواده مجموعاٌ از یک گروه طراحی و تولیدی و نیز هفت مرکز تولیدی واقع در ایتالیا تشکیل شده است که همگی با دفاتر مرکزی آن در شهر ساویکو (Sovico) شهری نزدیک میلان، مستقیماٌ در ارتباط هستند. تمام لباس ها در ایتالیا آماده و تولید می شوند.در حال حاضر، طبق آنچه که سایت کانلی منتشر کرده است، ۷۵ درصد کل محصولات این شرکت صادر می شود. ۱۴۰۰ دست کت و شلوار به همراه ۱۶۰۰ عدد شلوار روزانه تولید می گردد.

کانلی بوتیک های بسیاری در هنگ کنگ دارد که اسامی آن ها Pacific Place, Elements, Lane Crawford, Canton Road, Times Square می باشد. همچنین این گروه تولیدی در منطقه ی مارش (Marshs) واقع در هانتینگتون (Huntington) نیویورک فروش دارد. کانلی علاوه بر این یک فروشگاه بزرگ دیپلکس (duplex) به نام پویلین کولالامپور (Pavilion Kuala Lumpur) در کوالالامپور مالزی افتتاح خواهد کرد. از دیگر فروشگاه های این برند می توان به فروشگاهی در پلدیوم (Palladium) واقع درمومبای اشاره کرد.

محصولات: 
پوشاک مردانه