با رنگ و مدل مردانه سال ۹۶ همراه شوید و سبز بپوشید!

۲۹. مارس ۲۰۱۷ - ۱۸:۵۰
با رنگ و مدل مردانه سال ۹۶ همراه شوید و سبز بپوشید!

رنگ و مدل سال ۹۶ به مردان شیک پوشی که می‌خواهند طبق قوانین مد سال تیپ خود را ست کنند، می‌گوید باید جسورانه‌تر و البته خلاقانه‌تر سراغ کمد لباس‌های خود بروند و رنگ‌ها را با هم ترکیب کنند، پس اگر شما هم از آن دسته از مردانی هستید که کمد لباسشان پر است از رنگ‌های طوسی و مشکی و کرم و سرمه‌ای بهتر است کمی رنگ به دنیایتان اضافه کنید.

رنگ مد سال به شما توصیه می‌کند سبز بپوشید، آن هم سبز روشن! شاید خیلی از شما دلتان نخواهد آنقدر ریسک کنید که یک دست کت و شلوار سبز برای خودتان بخرید، اما شاید بد نباشد یک بار این رنگ را به صورت جدی امتحان کرده و وارد استایل خود کنید، برای این کار امسال مناسب‌ترین زمان است.

به ویژه در فصل بهار رنگ سبز یکی از بهترین رنگ‌ها به شمار می‌رود که سبزی و خنکای لازم را وارد تیپ شما می‌کند. طبق رنگ و مدل سال ۹۶ شما می‌توانید سبز را در هر یک از بخش‌های تیپ خود از کراوات گرفته تا کت و شلوار یا تی شرت استفاده کنید، تنها کافی است بدانید سبز را باید با چه رنگ‌های دیگری ست کنید.

یک دست کت و شلوار با رنگ و مدل سال ۹۶

شاید برایتان کمی دور از ذهن باشد که بخواهید یک دست کت و شلوار سبز رنگ را داخل کمد و لباستان بگذارید، اما باید بدانید که هر کت و شلواری یک لباس کاملا رسمی به شما نمی‌رود، کت و شلوارهای کاملا رسمی معمولا مشکی، سرمه‌ای یا طوسی تیره هستند. پس نگران نباشید یک دست کت و شلوار مردانه سبز رنگ یک لباس نیمه رسمی به شمار می‌رود که می‌توانید در ترکیب آن کمی با رنگ‌ها بازی کنید.

اگرچه در یک مراسم کاملا رسمی توصیه نمی‌کنیم که یک دست کت و شلوار سبز زنگ بپوشید، اما به هر حال برای رفتن به سر کار یا یک موقعیت نیمه رسمی می‌توانید یک بار هم شده سه رنگ مشکی، سرمه‌ای و طوسی را کنار بگذارید و کت و شلوار خوش دوخت و شیکی با رنگ سبز انتخاب کنید.

سبز تناژهای بسیار متنوعی دارد، از سبز زیتونی گرفته تا سبز تیره و سبز روشن. رنگ مد سال همین رنگ سبز روشن است، یک سبز با کمی هاله زرد که آن را به سبز طبیعیت نزدیک می‌کند. اما شما بین این سبزها می‌توانید یکی را انتخاب کنید.

کت و شلوار سبز زیتونی

کت و شلوار زیتونی می‌تواند یک تیپ رسمی یا نیمه رسمی را به وجود بیاورد، می‌توانید آن را با سفید، آبی اسمانی یا سرمه‌ای، طوسی، مشکی، کرم و صورتی روشن ست کنید.

کت و شلوار سبز تیره

کت و شلوار با رنگ سبز تیره معمولا برای زمستان مناسب است با این حال آن را می‌توانید با لباس‌ها و رنگ‌هایی ترکیب کنید که برای تابستان هم مناسب باشد. کافی است سایر بخش‌های تیپ خود از پیراهن و کراوات گرفته تا کیف و کفش را با رنگ‌های روشن انتخاب کنید تا به ترکیب لباس‌هایتان روح تابستانی داده شود.

کت و شلوار سبز روشن

رنگ و مدل سال ۹۶ به شما می‌گوید که دقیقا سراغ همین رنگ روشن سبز بروید. کت و شلوارهایی با رنگ سبز روشن معمولا از پارچه‌های سبک‌تر مانند نخ و کتان دوخته می‌شوند.­ در ست کردن لباس‌های خودتان به این نکته توجه داشته باشید که سبز روشن وقتی در کت و شلوار شما به کار می‌رود به این معنا است که باید مرکز توجه استایل شما باشد، پس بقیه لباس‌هایتان را با رنگ‌ها و طرح‌های ساده‌تر و طبیعی‌تر انتخاب کنید.­

کفش قهوه‌ای و پیراهن سفید ترکیب خوبی با کت و شلوارهای سبز روشن به وجود می‌اورد، اما در نهایت تجربه به شما می‌گوید کدام ترکیب از همه بهتر می‌تواند باشد، چند بار ست لباستان را تغییر دهید تا به بهترین ترکیب ممکن برسید.

به یاد داشته باشید یک تیپ سراپا سبز آن هم با ترکیب کت و شلوار شاید مناسب استایل همه نباشد، بنابراین اگر این تیپ برای شما پیشنهاد خوبی از رنگ و مدل سال ۹۶ نیست، نگران نباشید، پیشنهادهای بیشتری وجود دارد.

کت تک مردانه با رنگ سبز

کت تک مردانه بیشتر از کت و شلوارهای ست به شما آزادی تغییر تیپ را می‌دهد و به علاوه می‌توانید با یک کت تک دیگر نگران این نباشید که سبز در تیپ شما بیش از اندازه به کار رفته است.

یک راه بسیار ساده و در عین حال شیک برای ست کردن کت تک مردانه سبز رنگ در استایل شما وجود دارد، آن را با شلوار جین بپوشید، یک جین راسته را انتخاب کنید، این جین می‌تواند سنگ شور روشن یا تیره داشته باشد یا اصلا مشکی باشد. برای زیر کت هم انتخاب‌های زیادی وجود دارد، می‌توانید تی شرت آبی بپوشید یا کتتان را با یک پیراهن صورتی روشن یا سفید ست کنید.

برای کفش می‌توانید کفش مردانه قهوه‌ای، کتانی سفید یا یک جفت کفش کانورس را انتخاب کنید، این بستگی به انتخاب‌های قبلی شما دارد.

شلوار کتان مردانه با رنگ و مدل سال ۹۶

همیشه شلوار جین انتخاب خوبی است به ویژه برای یک تیپ روزمره مردانه و برای مردانی که نمی‌خواهند وقت زیادی را صرف فکر کردن و تصمیم‌گیری در مورد آنچه می‌خواهند بپوشند، کنند. اما بهتر است امسال همه این رویه اشتباه را کنار بگذاریم.

برای روزهای گرم پیش رو در بهار و تابستان، شلوار جین البته همیشه انتخاب خوبی است اما ممکن است به خنکی شلوار کتان نباشد. شلوار کتان دارای مزیت بزرگی است، اینکه هم با تیپ رسمی و هم با تیپ روزمره می‌توان از آن استفاده کرد، اما چرا شلوار کتان سبز را امتحان نکنید؟

اگرچه در مورد شلوارها هم سبزهای تیره یا زیتونی انتخاب‌های محافظه‌کارانه‌تری هستند، اما این بار یک شلوار کتان با رنگ سبز روشن‌تر را انتخاب کنید.­

شلوار کتان سبز رنگ خود را می‌توانید با دو استایل متفاوت جور کنید، آن را با پیراهن سفید و کت تک و کراوات سرمه‌ای ست کنید و یک جفت کفش روزمره طوسی رنگ بپوشید و یا اینکه یک تی شرت، کت جین و کتانی سفید رنگ را با تیپ خود جور کنید تا همه چیز برای یک استایل کاملا روزمره و کژوال بهاری و تابستانی کامل شود.

کراوات، یک اکسسوری سبز رنگ کوچک

کراوات سبز یک انتخاب شیک است، می‌توانید با آن رنگ و رویی تازه به تمام لباس‌های قدیمی خود بدهید، انتخابی که بسیاری از مشاهیر و مردان خوش تیپ به سراغ آن می‌روند، رنگ سال ۲۰۱۷ به شما می‌گوید از این رنگ کراوات غافل نشوید.

کراوات سبز را با چه پیراهن‌هایی می‌توانید ست کنید؟ کراوات سبز با کت و شلوارهای سبز تیره و یا کرم هم‌خوانی دارد، همچنین می‌توانید آن را با یک ترکیب ساده‌تر با کت و شلوار مشکی رنگ هم ست کنید.

کراوات سبز انتخاب خوبی برای پیراهن‌های سفید، آبی روشن یا صورتی ملایم و روشن است.

منبع: 
دیجی استایل
addthis: