Enrico-Marinelli bruno-bellini pierre-cardin

ارمنجیلدو زینا - Ermenegildo Zegna

 ارمنجیلدو زینا یا زینا یا گیلدو زینا یک خانه ی مد است که در پوشاک آقایان فعالیت کرده و در این زمینه پیشتاز می باشد. این نهاد در سال ۱۹۱۰ تأسیس شد و هم اکنون چهارمین نسل از خانواده ی زینا آن را اداره می کنند. علاوه بر این مالکیت آن همچنان در اختیار این خانواده باقی خواهد ماند. زینا علاوه بر تولید کت و شلوار برای لیبل های خودی، برای دیگر برندها و لیبل ها مانند گوچی، ایو سن لوران (Yves Saint Laurent) و تام فورد (Tom Ford) نیز تولید دارد. ازطرف دیگر شرکت وای اس ال بیوتی (YSL Beauté) یکی از عطرهای زینا با نام اسینزا دی زینا (ESSENZA DI Zegna) را تولید می کند، زینا نیز در حال گسترش به سمت الحاقیات جانبی پوشاک و وسائل چرمی می باشد. گروه زینا به عنوان یکی از بزرگ ترین تولیدکنندگان الیاف نرم در دنیا (۲.۳ میلیون متر سالانه) در پیشرفت صنایع الیاف پشمی فعالیت بسیاری داشته است.

تولیدات 

این مجموعه شامل تولیدات پارچه، کت و شلوار، کروات، بافتنی، پیراهن، ضمائم لباس ها و پوشاک ورزشی می باشد. تولید سالیانه ی خانواده ی زینا از این قرار است: ۲.۳ میلیون متر پارچه، ۶۰۰۰۰۰ دست کت و شلوار، ۱.۶ میلیون تکه پوشاک ورزشی و ۱.۷ میلیون ضمائم منسوجات. همچنین بیش از ۷۰۰۰ نفر برای این مجموعه کار می کنند که در این میان ۲۸ درصد سود حاصله در آمریکا، ۳۹ درصد آن در سازمان EMEA و ۳۳ درصد این میزان در استرالیا حاصل می گردد.

صنایع الیاف و منسوجات پشمی

 گروه زینا به عنوان یکی از بزرگ ترین خریداران صنایع منسوجات مارینو (Merino) از سال ۱۹۶۳ همواره تلاش های این شرکت استرالیایی را به خاطر تولید محصولات نرم تر و با کیفت تر مورد تقدیر، تشویق و حمایت قرار داده است. یک نکته ی جالب در این رابطه این است که پائل کیتینگ (Paul Keating) نخست وزیر سابق استرالیا به خاطر پوشیدن کت و شلوارهای چهاردکمه ی این برند از سوی حزب آزادی خواه این کشور مورد انتقاد قرار گرفت چرا که از دهه ی ۶۰ رسم آن است که نخست وزیرها کت وشلوارهای برند آنتونی اسکوایر (Anthony Squires) را بپوشند.
در سال ۲۰۰۲ نوعی از الیاف پشمی موسوم به Trophy Vellus Aureum توسط این مجموعه به بازار عرضه شد که نرم تر بود و الیاف آن قطری معادل ۱۳.۹ میکرون داشت. الیاف پشمی از کشورهای مختلف نظیر استرالیا، نیوزیلند، آرژانتین و آفریقای جنوبی مورد آزمایش قرار می گیرند و برند منتخب از هر کشور اعلام می گردد.
در سال ۲۰۱۰، نوعی پارچه ی پولیش نرم فوق ظریف با ضخامتی معادل ۱۰ میکرون از منطقه ی ویندرادین (Windradeen) واقع در ولز جنوبی معرفی شد که توانست رکورد جهانی Vellus Aureum International Trophy را در این زمینه شکسته و جایزه ی بین المللی را از آن خود کند. 

علامت ها و لیبل ها تجاری

 بیشتر کت و شلوارهای تولیدی این برند در آمریکا حدود قیمتی ۲۳۰۰ تا ۴۵۰۰ دلار را دارند. قیمت این محصولات به چندین عامل بستگی دارد. محصولات برتر زینا با نام " Couture" شناخته می شود که سابقا نام آن "Napoli Couture" بود. 
کت وشلوارهای این گروه با لیبل "Su Misura" از نوع سفارشی می باشد که شما می توانید آنها را از طریق فروشگاه های طرف قرار داد این شرکت سفارش دهید. قیمت های این لیبل معمولاً ۱۵ تا ۲۰ درصد بیشتر از دیگر محصولات عادی زینا است، اما این خدمات به مشتریان امکان می دهد تا کت و شلوار را با مشخصات دلخواه خود سفارش دهند. وب سایت رسمی این تولیدی ادعا می کند که این لیبل (Su Misura) با در نظر گرفتن اندازه، نیازها و حفظ کیفیت محصولات به مشتریان امکان می دهد تا کت و شلوار، پالتو، پیراهن، جلیقه و کروات را تنها در مدت چند هفته تحویل بگیرند. متخصصان این بخش از شرکت زینا به طور کامل درخدمت شما هستند. تنها با تعیین وقت قبلی شما قادر خواهید بود تا کت و شلوار دلخواه خود را با تمام جزئیات مورد پسندتان در اختیار داشته باشید.
E.Z یکی از لیبل های گروه زینا است که با همکاری گروه تولیدی ژاپنی با نام سانیو شوکای (Sanyo Shokai) از سال ۱۹۹۷ شروع به فعالیت کرد. در طول سال های پیشرفت و گسترش و به لطف اقدامات تبلیغاتی در اغلب رسانه ها این لیبل به یک مارک مطرح و حائز اهمیت در میان مصرف کنندگان جوان ژاپنی تبدیل شده است. این برند همچنین مورد توجه کشورهای همسایه ی اطراف ژاپن نظیر چین و تایوان نیز می باشد. بیش از ۲۵ فروشگاه با این نام تا سال ۲۰۰۵ در سراسر ژاپن شکل گرفت.

محصولات: 
Men's suits, fabric, accessories, shoes, small and large leathergoods